(lot 3) Maxell Data Tape Super Dlt Tape I 160gb/320gb

  • Model: WvYW2Fr8-14035026-616741294
  • 800 aantal op voorraad

€40.00 €20.00

In winkelwagen:

Staat: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.Alle definities van de staat bekijken
Brand: Maxell
Custom Field-Product Notes: Qty 3 Factory Sealed Retail box in Good Condition. Good for Resel
MPN: Data Tape
Custom Field-Condition: New
Country/Region of Manufacture: United States
Custom Field-Full Name: Maxell Data Tape Super DLT tape I 160GB/320GB
Custom Field-Manufacturer: Maxell
UPC: Does not apply

Naam product : (Lot 3) Maxell Data Tape Super DLT tape I 160GB/320GB
Model: WvYW2Fr8-14035026-616741294
Subklassen: Computers/Tablets & Networking/Drives, Storage & Blank Media/Blank Media & Accessories/Tapes & Data Cartridges
Inleiding: (Lot 3) Maxell Data Tape Super DLT tape I 160GB/320GB | Computers/Tablets & Networking, Drives, Storage & Blank Media, Blank Media & Accessories !